У Львівському університеті визначили переможців бізнес-турніру «Лідер ринку-2016»

9 грудня 2016 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження переможців віртуального бізнес-турніру «Лідер ринку-2016», який упродовж трьох днів тривав в Університеті.

У змаганнях взяли участь 22 команди студентів економічного факультету. Молоді економісти виконували завдання у режимі реального часу, які полягали в управлінні компанією у середовищі, максимально наближеному до справжнього. Саме середовище було створене за допомогою української інтерактивної бізнес-симуляції ViAL+ – масштабної системи, яка відтворює функціонування виробничого підприємства на ринку молочної компанії.

Команди учасників створювали власну компанію, обирали назву та отримували стартовий капітал для її розвитку. Крім того, мали індивідуальний доступ до головних функцій підприємства та можливість використовувати інструменти маркетингового впливу.

«Переконаний, що участь у цьому турнірі сприяла вашому професійному становленню, допомогла розвинути здатність мислити перспективно і застосовувати на практиці стратегію розвитку підприємництва. Сподіваюся, що такі заходи стануть традиційними і ще більш масштабними в майбутньому», – наголосив під час вітального слова декан економічного факультету Ростислав Михайлишин.

Студентів, які брали участь у віртуальному бізнес-турнірі, привітав також  заступник мера Львова з питань розвиту Андрій Москаленко. Андрій Олександрович анонсував створення подібного віртуального турніру з керівництва міста, запросивши взяти у ньому участь студентів Львівського університету.

До вітань долучилися співорганізатори конкурсу – керівник Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Ірина Сновидович та керівник Студентського відділу Роман Яцикович, які висловили подяку учасникам та спонсорам й відзначили важливість таких турнірів для особистого професійного становлення студентів.

Кандидат економічних наук, генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій, співрозробник бізнес-симуляції ViAL+, тренер студентів-учасників Віталій Паздрій поділився враженнями від проведення триденного конкурсу. «ХХІ століття – це століття практики, інтерактивності і змін. Переконаний, що ці три дні відкрили для усіх учасників нові горизонти для саморозвитку», – зазначив Віталій Ярославович.

Учасників змагань привітали також спонсори проведення заходу, наголосивши, що вміння застосовувати теоретичні знання на практиці є важливою передумовою подальшого професійного успіху.

За результатами діяльності віртуальних фірм у ViAL+ сформувався їхній рейтинг. А відтак, переможця бізнес-турніру «Лідер ринку – 2016» експерти визначили за місцем у цьому рейтингу.

Тож, ІІІ місце посіла команда студентів економічного факультету за спеціальністю «менеджмент» під назвою «GalLactis» – Юлія Ксензова (капітан), Іван Гойнич та Олександр Соломаха.

ІІ місце виборола команда студентів економічного факультету за спеціальністю «економічна кібернетика» під назвою «Иліта» – Анна Романова (капітан), Ганна Кривопустова, Данило Кучма та Софія Соколянська.

І місце серед 22 команд здобула команда студентів економічного факультету за спеціальністю «фінанси і кредит» під назвою «Атлант» – Андрій Гембара (капітан), Наталія Стрілецька, Ярослав Колодій, Ярослав Куцій.

Капітан команди-переможниці висловив подяку усім, хто долучився до організації такого конкурсу, і зазначив, що «участь у бізнес-турнірі – чудова нагода застосувати здобуті знання на практиці, що в теперішній час є надзвичайно важливо для становлення молодих фахівців».

Світлини: Олександри Чури Більше фото