У Науковій бібліотеці Університету розпочав роботу Міжнародний форум молодих вчених

17 жовтня 2017 року в Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка розпочав роботу Міжнародний форум молодих вчених з прикладної фізики та інженерії (2017 IEEE Young Scientists Forum on Applied Physics and Engineering, YSF-2017).

Форум, який згуртував понад 150 молодих науковців із Європи, Азії, Африки та Північної Америки, гостинно запрошує упродовж 17–20 жовтня усіх зацікавлених у таких галузях знань, як: біомедична фізика, оптика та фотоніка, електромагнітна теорія, мікрохвильова та терагерцова електроніка, геофізика та дистанційне зондування, фізика твердого тіла, астрономія та астрофізика, силова електроніка, ядерна фізика та фізика плазми, інформаційні системи та неруйнівний контроль та ін.

З вітальним словом до учасників Форуму звернулися головний науковець Оптичного товариства Ґрегорі Кворлз (CША), голова наукового товариства «IEEE Industry Applications» Томі Себастіан (США), голова Західного наукового центру Національної академії наук України, директор Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України, академік НАН України Зіновій Назарчук і начальник науково-дослідної частини Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор фізико-математичних наук Юрій Плевачук.

У програмі передбачено сім пленарних лекцій від провідних світових вчених, а також низка захопливих секційних лекцій, воркшопів та дискусій.