У Педагогічному коледжі відкрили виставку картин Віри Шевченко «Щоденник волонтера»

У Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили виставку картин «Щоденник волонтера» талановитої художниці, психолога, арт-терапевта, координатора Психологічної Кризової Служби в Ірпінському госпіталі, дійсного члена Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій (УАФПНПС) Віри Шевченко.

Представлені роботи є частиною експозиції «Єдність – це сила, що творить історію. Українським волонтерам присвячується», авторами якої є Віра Шевченко та група психологів-волонтерів «ОК».

«Виставка присвячується волонтерам України. Просто я дуже хотіла, щоб вони знали, як я до них ставлюся: з найбільшою ніжністю і повагою, і з принциповою строгістю, тому що волонтер – це той, кого насправді ще не було в цивілізації. Мільйони людей живуть абсолютно в іншому прояві людяності», – наголошує психолог Віра Шевченко.

Свою виставку художниця називає «Щоденником волонтера». Кожна картина має історію та значення. На картинах – лютневі зіткнення 2014 року на Грушевського, образи Майдану та гільзи з Іловайського котла.

Виставка експонуватиметься впродовж двох тижнів, а під час закриття 30 жовтня 2016 року художниця проведе майстер-клас з техніки валяння для викладачів і студентів Педагогічного коледжу.

Запрошуємо всіх зацікавлених оглянути виставку та взяти участь у майстер-класі!

Світлини: Володимира Крука Більше фото