У спорткомплексі Університету відбувається фінальна частина Універсіади України з гандболу

22-26 червня 2017 року Львівщина приймає фінальні змагання XIII Універсіади України з гандболу серед жінок. Поєдинки найкращих студентських команд відбуваються щодня з 10:00 до 16:00 у залі ігрових видів спорту навчально-спортивного комплексу Львівського національного університету імені Івана Франка. Матч за звання чемпіона Універсіади розпочнеться 25 червня о 10:00.

На звання найкращої студентської жіночої гандбольної команди претендують 8 команд-учасниць. Так, за підсумком обласних та зональних змагань у фінальну частину потрапили студентські збірні Львівської, Миколаївської, Тернопільської, Одеської, Сумської областей та м. Києва. Львівщину на змаганнях представляють збірні команди Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Напередодні матчів відбулось урочисте відкриття змагань. З теплими словами вітань до учасників і організаторів заходу звернувся проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка Мар’ян Лозинський. Успіхів та перемог учасникам також побажали заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк і начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович. У відкритті Універсіади також взяли участь президент Студентської спілки Львівщини Богдан Юхницький, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, головний суддя змагань, суддя національної категорії Юрія Ячнюк та інші. Окрасою церемонії відкриття став феєричний виступ титулованого та відомого на увесь світ Театру спорту Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом Аліни Сениці.

У перший день змагань спортсмени Тернопільського національного економічного університету перемогли команду Південноукраїнського національного педагогічного університету (м. Одеса) з рахунком 46:31. Друга гра між Національним університетом кораблебудування імені академіка Макарова (м. Миколаїв) та Сумським державним університетом завершилась з рахунком 44:14, а команда Національного університету «Львівська політехніка» поступилася Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка з рахунком 18:46.

XIII Універсіада України з гандболу на Львівщині відбувається в межах заходів, передбачених Календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту на 2017 рік, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.01.2017 №69. Організатори змагань – Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Студентська спортивна спілка України.

Світлини: Богдана Гука Більше фото