«У твоєму імені живу»: Ігор Костенко – освітянин року

Героя Небесної сотні студента географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ігоря Костенка визнано кращим освітянином року за версією Всеукраїнського громадсько-політичного тижневика «Освіта».  Ігор Костенко став лауреатом відзнаки «У твоєму імені живу» за «самопожертву в ім’я України» (посмертно).

Рейтинг складено на основі листів, які надходили до редакції. Як зазначають автори рейтингу, у багатьох листах поряд із професійними звершеннями акцентувалося на громадянських вчинках викладачів і студентів.

Ігор Костенко загинув 20 лютого 2014 року під час протистояння в центрі Києва. Його тіло знайшли біля Жовтневого палацу на вулиці Інститутській. В Університеті на честь Героя створили меморіальну аудиторію.

У серпні минулого року за версією засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза Ігоря Костенка було визнано найкращим вікіпедистом року.