Учасники мовної школи «Разом з Університетом» отримали сертифікати

16 червня 2017 року у Дзеркальній залі ЛНУ ім. Івана Франка 56 школярів різних вікових груп отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь та навчання за спеціальною програмою «English Children’s Club» у мовній школі «Разом з Університетом». Навчання у школі розпочалось 6 червня й упродовж майже двох тижнів школярі вивчали англійську мову разом із висококваліфікованими викладачами ЛНУ ім. Івана Франка.

Привітав юних випускників мовної школи проректор із наукового-педагогічної роботи Університету Ярослав Гарасим. Звертаючись до дітей, Ярослав Іванович наголосив, що знання мов дозволяє краще пізнавати особливості довколишнього світу, а отже для молоді є дуже цінним.

«Мені приємно, що ви відкриті для знань, спілкування і можливостей. Адже це означає, що Україну чекає по-справжньому успішне майбутнє. Цей світ має для вас ще дуже багато непізнаного, але завдяки активності і вмінню вчитися ви зможете його дослідити і посісти гідне місце у суспільстві», – зазначив Ярослав Гарасим.

Після цього Ярослав Іванович вручив сертифікати випускникам мовної школи, а також подякував викладачам і координаторам, які своєю працею змогли спонукати школярів до інтенсивного опанування англійської мови.

Також випускників школи привітала методист Центру неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Оксана Равлик, учителі та батьки.

Додамо, що цьогоріч також діяла програма навчання для дорослих – «English Speaking Club». Учасники, які закінчили навчання за програмою, також отримали відповідні сертифікати.

Нагадаємо, що мовна школа «Разом з Університетом» відбувається уже другий рік поспіль з ініціативи працівників Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка.