Учасники освітньої програми Львівського та Вільнюського університетів отримали дипломи

8 лютого 2018 року на факультеті міжнародних відносин відбулося перше вручення магістерських дипломів учасникам спільної освітньої програми Львівського національного університету імені Івана Франка та Вільнюського університету (Литва).

Після закінчення півторарічного курсу навчання англійською мовою (1 семестр – у Львівському університеті, 1 семестр  – у Вільнюському університеті, 1 семестр – написання магістерської роботи) та успішної здачі іспитів, студенти отримали два дипломи: магістра міжнародного права Львівського національного університету імені Івана Франка та магістра права Вільнюського університету. Останній, зокрема, дає офіційний доступ до регульованих міжнародним правом та правом  ЄС правничих професій.

У своєму вітальному слові, декан факультету міжнародних відносин, професор Маркіян Мальський зазначив, що в рамках спільної програми студенти отримали особливі знання та кваліфікацію, які допоможуть їх стати конкурентними на ринку правничих професій.

Заступник декана факультету міжнародних відносин, завідувач кафедри європейського права, професор Михайло Микієвич у своєму виступі підкреслив, що програма подвійних дипломів є унікальною можливістю для українських юристів-міжнародників отримати визнання в межах Європейського Союзу та подякував колективу факультету за спільну організацію навчального процесу студентів в нових сучасних формах та умовах.

Доцент кафедри міжнародного права Віталій Гутник наголосив під час свого виступу, що спільна програма стала успішним результатом тривалого і копіткого підготовчого процесу співробітництва між викладачами Львівського національного університету імені Івана Франка та Вільнюського університету.

Світлини: Олександра Лавриновича Більше фото