Учасники проекту «Global Understanding»  отримали сертифікати міжнародного зразка

Львівський національний університет імені Івана Франка перший і єдиний в Україні успішно реалізував експериментальний проект із набуття унікального досвіду комунікації за допомогою новітніх інформаційних технологій, започаткований у рамках міжнародної ініціативи університетів світу «Global Academic Initiatives».

У співпраці з Університетом Східної Кароліни (США) на факультеті міжнародних відносин для студентів різних спеціальностей було запроваджено навчальний курс «Global Understanding», метою якого є поглиблення знань про суспільні та культурні особливості країн і народів світу й удосконалення навичок із міжнародної комунікації.

12 українських студентів, які під час конкурсного відбору продемонстрували високий рівень знання іноземної мови й такі особистісні характеристики, як відкритість і комунікабельність, прагнення пізнавати нове, уміння працювати в тандемі та в колективі, упродовж 17 лютого – 21 травня 2015 року брали участь у пілотному проекті «Global Understanding».

Головним компонентом занять були безпосередні дискусії між студентами Львівського національного університету імені Івана Франка зі своїми колегами з країн інших трьох континентів (Північної Америки, Африки, Азії) у реальному часі (за допомогою відеоконференцій і чату).
У реалізації проекту впровадження навчального курсу «Global Understanding» ЛНУ ім. Івана Франка співпрацював з університетами-партнерами – Університетом Східної Кароліни (США), Jimma University (Ефіопія), Shandong University (Китай).

«Після он-лайн спілкування з американськими колегами студенти факультету міжнародних відносин мали унікальну можливість обмінятися культурним досвідом із студентами Шандунського університету, що в Китаї. Цей виш займає третє місце серед п’яти китайських, які входять до сотні найкращих університетів світу», – розповіла доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Світлана Пик.

У рамках ІІІ етапу курсу «Global Understanding» студенти Університету спілкувались із китайськими колегами на різноманітні теми – університетське життя, сімейні та культурні традиції, релігія, стереотипи й упередження, цінність життя тощо. Усі обговорення тривали в режимі он-лайн відеоконференцій, чату, e-mail та Facebook. Завершився останній етап курсу, як і два попередні, презентаціями спільних проектів українських і китайських студентів.

У реалізації експериментального проекту – впровадження навчального курсу «Global Understanding» – брали участь доценти кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Світлана Пик, Петро Кузик, Наталія Шаленна та асистент Роман Шипка.

Під час урочистостей з нагоди завершення курсу «Global Understanding» 21 травня 2015 року в.о. декана факультету міжнародних відносин Ігор Бик вручив учасникам проекту сертифікати міжнародного зразка.

Світлини: Уляни Барановської Більше фото