Учні Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. Івана Франка – найкращі знавці хімії

Учні Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті імені Івана Франка продемонстрували свої глибокі знання в галузі хімії та вміння вести наукові дискусії. Команда Ліцею здобула перемогу на XXІII Всеукраїнському турнірі юних хіміків. До складу команди увійшли: Андрій Федько (капітан команди), Лев Єфімов, Тарас Сех, Софія Геворгян й Артем Янчак.

В індивідуальних змаганнях молодим знавцям хімії зі Львова також не було рівних – диплом І ступеня здобув Андрій Федько, а Лева Єфімова відзначили дипломом ІІІ ступеня.

Змагання тривали упродовж 27 жовтня по 1 листопада 2015 року в Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей, що у Чернівцях.

У турнірі взяли участь 17 команд із Чернівецької, Вінницької, Київської, Львівської, Одеської, Тернопільської, Харківської, Полтавської, Волинської, Житомирської та Рівненської областей.

Організатори зазначають, що Турнір юних хіміків — це змагання школярів у вмінні розв’язувати складні хімічні задачі (наукові проблеми), переконливо представляти їхнє вирішення й обстоювати його в наукових дискусіях — хімічних боях.

Бажаємо переможцям нових наукових звершень, успіху і творчої наснаги!