Університет поглиблює співпрацю із Федерацією «Обміни Франція-Україна»

13-14 листопада 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка з офіційним візитом перебувала делегація Федерації «Обміни Франція – Україна» (ФОФУ).

Основним результатом візиту делегації стало підписання угоди про співпрацю, що дозволить студентам, які вивчають французьку мову в ЛНУ ім. Івана Франка, здійснювати лінгвістичні, педагогічні та професійні стажування у різних куточках Франції терміном від 1 до 3 місяців.

Представники делегації зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою, деканом факультету іноземних мов Володимиром Сулимом, відвідали Музей історії Університету та провели презентацію стажувань для студентів факультету іноземних мов.

Під час зустрічей було окреслено перспективи розширення співпраці  Львівського університету та ФОФУ до рівня міжуніверситетських обмінів для студентів та викладачів.