Університет продовжує співпрацю із Фундацією «Leopolis For Future»

13 березня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали представники Фундації «Leopolis For Future» Президент Міхал Кобоско та координатор Кароліна Ервін.

За підтримки «Leopolis For Future» представники польського бізнесу допомагають українським студентам в процесі навчання здобути професійні компетенції та поглибити знання. Під час перебування в Університеті представники Фундації зустрілися з Ректором, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою та координатором програми з Університету Іванною Мищишин.

Метою візиту було підведення підсумків співпраці за п’ять років та окреслення пріоритетних напрямків подальшої взаємодії між установами. Зокрема, Президент Фундації зазначив, що за період співпраці 45 студентів Університету пройшли стажування в найкращих польських та міжнародних компаніях, які діють на території Польщі.

Під час зустрічі з Президентом Фундації Володимир Мельник висловив подяку Міхалу Кобоско за підтримку і зазначив, що Львівський університет завжди відкритий для співпраці.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька подякувала польським колегам за таку ініціативу та нові можливості для студентів Університету.

На завершення зустрічі сторони домовилися продовжити співпрацю, спрямовану на підвищення фахового рівня студентів Університету.