Університет відвідала делегація Товариства німецько-українського сприяння розвиткові економіки та науки

11 травня 2019 року до Львівського національного університету імені Івана Франка завітала делегація Товариства німецько-українського сприяння розвиткові економіки та науки на чолі з депутатом Європарламенту Петером Шпарі. Серед учасників делегації були також працівники посольств,  юристи, економісти, викладачі та студенти.

Із німецькими колегами зустрівся Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Під час дружньої розмови Ректор розповів про Львівський університет, головні напрями його освітньої, наукової та міжнародної діяльності. Зокрема, Володимир Петрович наголосив на важливості підтримки демократичних процесів в Україні зі сторони західних партнерів, а також акцентував увагу на потребі спільного протистояння російському агресору та реалізації ініціатив, спрямованих на відновлення миру в нашій державі.

Учасники зустрічі оглянули експозицію Музею історії Університету, виставку дитячих малюнків у рамках проектів Асоціації українських германістів «Схиляю голову перед українською жінкою» та «Мальовнича Україна».

На факультеті іноземних мов делегація відвідала кафедру німецької філології та кафедру міжкультурної комунікації та перекладу. Декан факультету,  професор Володимир Сулим та завідувачі кафедр професор Богдан Максимчук і професор Алла Паславська розповіли про діяльність факультету та кафедр.

Після цього у Дзеркальній залі Університету відбулась дискусія між членами делегації та студентами-германістами і перекладачами. Студенти вже вкотре показали свій високий рівень володіння німецькою мовою, отримавши перспективу стажувань у німецькомовному середовищі.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото