Університет відвідали студенти та викладачі молдовських університетів

26 листопада 2019 року факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка відвідали  студенти та викладачі молдовських закладів вищої освіти, зокрема Університету політичних та економічних європейських студій «Constantin Stere», Американського університету в Молдові та Центру досконалості в галузі енергетики та електроніки.

Під час візиту відбулася зустріч з керівництвом Університету (проректором Володимиром Качмарем), факультету міжнародних відносин (деканом Маркіяном Мальським), студентами та викладачами факультету міжнародних відносин. Проректор Університету політичних та економічних європейських студій «Constantin Stere» Валентина Коптілету вручили Лист намірів про налагодження подальшої співпраці між університетами. Декан факультету міжнародних відносин Маркіян Мальський ознайомив гостей із досягненнями факультету, зокрема з новою англомовною програмою «Балто-Чорноморські регіональні студії» та запросив студентів долучатися до неї.

Під час зустрічі сторони домовилися про налагодження двосторонніх взаємовідносин між Львівським національним університетом імені Івана Франка та молдавськими закладами вищої освіти, участь у спільних проектах та програмах, що дасть можливість студентам та викладачам обмінюватися досвідом та набувати нових знань.