Університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні

17 травня 2018 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції в Україні Мартін Хаґстрьом. Візит є першими відвідинами Львівського університету від часу призначення Мартіна Хаґстрьома амбасадором Швеції в Україні у 2016 році.

Спершу шведський дипломат зустрівся з Ректором Університету, член-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником і деканом факультету міжнародних відносин, Надзвичайним і Повноважним Послом України Маркіяном Мальським. Під час діалогу Володимир Мельник та Мартін Хаґстрьом обговорили пріоритети подальшої співпраці між Львівським університетом та університетами Швеції, зокрема, особливий наголос сторони зробили на перспективі підписання угоди з Університетом міста Лунд, який вже є партнером ЛНУ ім. Івана Франка в рамках реалізації Програми «Еразмус+» «Переосмислення регіональний студій: Балто-Чорноморський зв’язок».

Надалі Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеції зустрівся зі студентською громадою факультету міжнародних відносин. Під час зустрічі дипломат розповів про особливості співпраці Швеції та України і про допомогу, яку готова надавати Швеція нашій державі у впровадженні реформ. Також дипломат акцентував увагу на перспективах поглиблення співпраці між країнами, зокрема, в економічній сфері та галузі інвестицій.

Знаково, що студенти провели активний діалог із Мартіном Хаґстрьомом, ставлячи запитання англійською та шведською мовами. Відповідаючи університетській молоді, дипломат зізнався, що приємно вражений мовними та фаховими знаннями студентів.