Університетська спільнота відзначила День Гідності та Свободи

21 листопада 2019 року студенти та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у загальноміських заходах, приурочених Дню Гідності та Свободи.

Спершу біля Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні, що розташований на пагорбах вулиці Кривоноса, відбулася спільна молитва, до якої долучилися родини загиблих на Майдані, представники влади, громадськість та духовенство. Разом з усіма присутніми Ректор Університету Володимир Мельник, викладачі та студенти вшанували пам’ять Героїв запалюванням понад ста лампадок.

Опісля студенти та працівники Університету організували ходу від головного корпусу ЛНУ ім. Івана Франка до пам’ятника Тарасові Шевченку, де відбулися урочистості, присвячені подіям Революції Гідності.

Нагадаємо, шість років тому студенти та викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка одними з перших відреагували на відхилення тодішньої влади від євроінтеграційних процесів. Ставши на захист проєвропейського цивілізаційного вибору нашої держави, студенти, випускники, працівники Університету та мільйони інших громадян України, назавжди увійшли в історію як приклад великої жертовності, відваги і незламності. Світла пам’ять про вихованців Університету, які стали Героями Небесної Сотні: Ігоря Костенка, Богдана Сольчаника, Сергія Кемського, Дмитра Чернявського – завжди посідатиме особливе місце у національний пам’яті кожного українця.