Урочиста академія з нагоди 20-ї річниці від дня заснування Правничого коледжу Університету

29 травня 2017 року відбулась Урочиста академія з нагоди двадцятиліття заснування Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Правничий коледж створений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 року «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних закладів» на базі ліквідованого Львівського технікуму промислової автоматики. У червні 1997 року у Міністерстві освіти і науки України розробили навчальний план підготовки спеціалістів-правознавців, здійснено перший набір студентів, сформовано штати новоствореного навчального закладу.

«За період з 1997 року відбулося 17 випусків на денній формі навчання і 16 на заочній. Випускниками Коледжу є 1200 студентів денної форми навчання і 300 студентів заочної. Враховуючи таку кількість випускників, можна вважати, що Коледж уже виконав свою місію, але сподіваюсь, що спільно ми будемо й надалі працювати у сфері підготовки висококваліфікованих кадрів»,− розпочавши Урочисту академію, зазначив директор Правничого коледжу Володимир Цікало.

Від імені академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка з вітальним словом до присутніх звернувся Ректор, професор Володимир Мельник. Зокрема, Володимир Петрович зазначив, що відкриття Правничого коледжу − це виконання Університетом своєї державницької місії підготовки висококваліфікованих правознавців.

«Оцінка діяльності Коледжу однозначна: за роки свого існування він відбувся як повноцінний структурний підрозділ Львівського національного університету імені Івана Франка», – наголосив Володимир Мельник.

Також Володимир Петрович відзначив, що Правничий коледж формує не тільки професійні компетентності у студентів, а передусім виховує молодь як носія цінностей українства.

«Приємно, що серед випускників Правничого коледжу є люди, які сьогодні прямо впливають на політику держави у галузі права. Університет робитиме все, щоб якість підготовки правників і надалі залишалась на найвищому рівні», – зазначив Ректор.

«Для мене Правничий коледж є рідним, адже свою викладацьку кар’єру я розпочав саме тут», − такими словами розпочав свою вітальну промову декан юридичного факультету, професор Володимир Бурдін. Звертаючись до студентів, він наголосив, що зараз дуже важливо постійно примножувати і поглиблювати свої знання, адже «амбітний, потужний академічний потенціал Коледжу дозволяє випускникам носити горде звання львівського правника»

Проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Університету Мар’ян Лозинський звернувся до студентів такими словами: «Бажаю вам активно сприяти входженню України у число успішних європейських країн. Я на це надіюсь і знаю, що ви − наше майбутнє, що ви дуже багато для цього зробите, адже ви – найкращі!»

Директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій відзначила, що за результатами атестації, яку нещодавно проходив Коледж можна ствердити високий рівень професійності його викладачів. Також Любомира Степанівна висловила вдячність усім, хто був долучений до становлення Правничого коледжу і від імені Львівської обласної державної адміністрації вручила почесні грамоти найактивнішим працівникам Коледжу.

З нагоди урочистості студенти першого та другого курсів Правничого коледжу підготували святковий концерт.

Також до вітань долучилися випускники Правничого коледжу. Зокрема, випускник 2001 року, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський запросив студентів Правничого коледжу після завершення навчання працювати в органах юстиції.

«Правничий коледж заклав міцний фундамент знань, який дав змогу реалізувати себе. Я горджуся тим, що закінчив Правничий коледж!» – наголосив Ярослав Іванович.