Урочиста зустріч Ректора Володимира Мельника зі студентами Університету

9 жовтня 2019 року відбулася урочиста зустріч Ректора зі студентами з нагоди Дня Університету, на якій студентів нагородили грамотами за успішне навчання, спортивні досягнення, активну участь у громадському житті Університету та в діяльності студентських наукових товариств.

Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник виступив із промовою, у якій підкреслив роль студентства не тільки у житті Університету, але й у формуванні та розвитку держави. «Студент є визначальною особою, яка надає сенс існуванню такої структури, як Львівський національний університет імені Івана Франка. 11 жовтня ми відзначаємо 20 років від дня, коли Університету було надано статус національного. Ця відзнака засвідчила не лише наукові досягнення колективу Університету, високий освітній рівень, але й передусім здобутки студентства. Коли ми говоримо про історію становлення незалежної України, неможливо не говорити про молодих людей, студентів. Я вважаю, що Львівський університет – це і є історія України, адже студентство, яке було учасником таких подій, як Революція Гідності, Помаранчева революція, Революція на граніті, стало рушійною силою в боротьбі за Гідність, у визначальних процесах державотворення», – зазначив Ректор.

Звертаючись до студентів, Володимир Мельник також дав їм настанови, які допоможуть відкрити свій потенціал та насолоджуватися перспективами, які відкриває перед ними навчання в Університеті: «Запевняю вас, в Університеті немає чого боятися, треба боятися лише втраченого часу. Тому я закликаю вас передусім ставитися відповідально до свого часу, адже кожен час людського життя є самоцінним, а найкращі роки – це роки перебування в Університеті. Тому я бажаю, щоб той час, який ви проводите у Львівському університеті, ви не просто «проживали», а жили повноцінним життям».

Після виступу Ректор нагородив студентів та аспірантів. Зокрема,  за відмінне навчання, успіхи в науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету Ректор нагородив таких студентів:

• Сергія Романова – студента 3 курсу біологічного факультету;
  • Ольгу Мельник – магістрантку 1 року навчання географічного факультету;
  • Ростислава Козловського – студента 2 курсу геологічного факультету;
  • Сергія Кваснія – студента 3 курсу економічного факультету;
  • Олену Зьолу – студентку 3 курсу факультету електроніки та комп’ютерних технологій;
  • Олену Борзик – магістрантку 2 року навчання факультету журналістики;
  • Олега Гаразда – студента 4 курсу факультету іноземних мов;
  • Назарія Поліщука – студента 4 курсу факультету іноземних мов;
  • Сніжану Ковток – студентку 4 курсу історичного факультету;
  • Соломію Ковальську – магістрантку 2 року навчання факультету культури і мистецтв;
  • Ольгу Дякун – студентку 3 курсу факультету міжнародних відносин;
  • Галину Малу – студентку 4 курсу факультету педагогічної освіти;
  • Марію Колісник – студентку 4 курсу факультету управління фінансами та бізнесу;
  • Ореста Онищенка – студента 3 курсу факультету прикладної математики та інформатики;
  • Анастасію Кудрик – студентку 3 курсу фізичного факультету;
  • Марію Махно – студентку 3 курсу філологічного факультету;
  • Тараса Смука – магістранта 1 року навчання філософського факультету;
  • Марію Лопачак – студентку 4 курсу хімічного факультету;
  • Івана Грабського – студента 4 курсу юридичного факультету;
  • Любов Боднар – студентку 2 курсу педагогічного коледжу;
  • Марію Медвідь – студентку 3 курсу природничого коледжу.

Грамоти за успіхи в навчанні та високі досягнення у вивченні української мови отримали такі студенти та аспіранти:

• Абдунасірі Батіоно (Буркіна-Фасо) – магістр 1 року навчання економічного факультету;
  • Джаваншир Сафаров (Азербайджан) – студент 4 курсу факультету міжнародних відносин;
  • Хароун Зонго (Буркіна-Фасо) – аспірант 2 року навчання факультету міжнародних відносин.

За організацію та налагодження роботи студентських наукових товариств нагородили таких студентів:

• Романа Мінькевича – магістра 1 року навчання геологічного факультету;
  • Дарину Штангрет – студентку 3 курсу економічного факультету;
  • Наталію Пустову – магістрантку 2 року навчання юридичного факультету.

Грамотами за активну участь у громадському житті Університету відзначили таких студентів:

• Мар’яну Мельник – магістрантку 1 року навчання механіко-математичного факультету;
  • Андріану Тереховську – студентку 2 курсу факультету прикладної математики та інформатики;
  • Катерину Жовтяк – студентку 4 курсу факультету управління фінансами та бізнесу;
  • Дмитра Маланчука – студента 2 курсу фізичного факультету;
  • Юрія Кочута – студента 2 курсу фізичного факультету;
  • Марію Цінцадзе – студентку 4 курсу філософського факультету;
  • Тетяну Федак – магістрантку 1 року навчання хімічного факультету.

Грамоти за високі спортивні досягнення одержали такі студенти:

• Юрій Крюков – магістр 2 року навчання факультету іноземних мов, майстер спорту з карате кіокушинкай, переможець Чемпіонату Європи серед молоді в Угорщині (м. Будапешт);
  • Марія Возняк – студентку 2 курсу юридичного факультету, майстер спорту з кульової стрільби, бронзова призерка Чемпіонату Європи серед юніорів в Італії.