Урочисте засідання вченої ради факультету іноземних мов з нагоди Ювілею Володимира Сулима

27 серпня 2018 року відбулося Урочисте розширене засідання Вченої ради факультету іноземних мов, присвячене науковій, навчально-методичній та організаційно-адміністративній роботі декана факультету Володимира Трохимовича Сулима, який у серпні святкує свій Ювілей.

Як зазначила секретар Вченої ради факультету іноземних мов Ганна Кость, День народження – це гарна нагода бодай на хвилину зупинити щоденну суєту, щоб у розважливій і спокійній атмосфері сказати добрі слова Ювілярові. Жертовна праця Володимира Сулима, пов’язана із розробкою конструктивних наукових та організаційних проектів, надихає колектив факультету на досягнення результатів, що відповідають високим академічним стандартам Університету. Крім того, перспективне творче мислення, особиста ефективність у вирішенні проблем, уміння конструктивно комунікувати, поєднане з неперевершеним талантом вислухати інших, дають усім колегам і знайомим Володимира Трохимовича наснажливе відчуття потрібності й нерозривної єдності з великим колективом факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ректор ЛНУ ім. Івана Франка, член-кореспондент НАН України, проф. Володимир Мельник тепло привітав Володимира Сулима з Ювілеєм, відзначивши його значні заслуги у розбудові факультету іноземних мов – одного з найчисельніших у структурі Університету, – і вручив державну відзнаку «Заслужений працівник освіти України».

Від імені Асоціації деканів факультетів і директорів коледжів при Львівському національному університеті імені Івана Франка до Ювіляра звернувся декан факультету міжнародних відносин, проф. Маркіян Мальський. Вітали Володимира Трохимовича також заступник голови Обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Галина Долішня і директор Малої академії наук Іванна Бородчук.

Ганна Кость зачитала зворушливе привітальне слово від Катерини Григорівни Куц – першої вчительки німецької мови Володимира Трохимовича у Липницькій середній школі.

Про життєвий шлях Володимира Сулима розповіла завідувач кафедри міжкультурної комунікації та перекладу, проф. Алла Паславська. Як науковця-германіста Ювіляра представив завідувач кафедри німецької філології, проф. Богдан Максимчук – Учитель з великої літери, університетський наставник Володимира Трохимовича. Від імені кафедри перекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура вітальне слово виголосила завідувач кафедри, Академік АН Вищої школи, проф. Роксолана Зорівчак.

Четверо заступників декана – доц. Олексій Сафроняк, доц. Ліна Глущенко, доц. Ольга Іващишин та доц. Ганна Кость – ефективна команда управлінців, яких згуртував навколо себе Володимир Сулим, – також привітали свого керівника, побажавши йому наснаги та здійснення всіх інноваційних задумів на користь факультетові, викладачам і студентам.

Від імені понад 2-тисячного студентського колективу факультету іноземних мов з вітальним словом до Володимира Сулима звернулися Голова профспілки студентів факультету, магістр філології Ірина Кузик, заступник Голови студентської ради факультету, магістр філології Леся Гудима і студентка 2-го курсу кафедри англійської філології Ліля Грабар.

Продовжуючи академічну традицію видання збірників статей на пошану Ювілярів Університету, професор Алла Паславська презентувала поважному зібранню збірник статей «DOCENDO DISCIMUS», присвячений Володимирові Сулиму.

Урочисте засідання Вченої ради факультету іноземних мов завершилося зворушливими й сердечними словами подяки Ювіляра всім присутнім за щирі привітання й високу оцінку його праці.