Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету електроніки

9 липня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась Урочиста академія, під час якої випускники факультету електроніки отримали дипломи про вищу освіту.

«Здається лише нещодавно ви, ще зовсім юні, прийшли навчатися на факультет. А сьогодні переді мною вже дипломовані спеціалісти і магістри, – звернувся з вітальним словом до випускників декан факультету Ігор Половинко. – У цей урочистий день, я з упевненістю можу сказати: ви впевнено подолали навчальний курс, склали заліки, іспити й успішно захистили свої наукові роботи, які мають унікальну наукову й практичну цінність».

Ігор Іванович відзначив, що Університет буде пишатися випускниками, які були гідними студентами і прагнули знань не тільки у сфері електроніки, а також брали активну участь у культурно-мистецьких і спортивних заходах.