Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам факультету журналістики

9 липня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам факультету журналістики.

«Під час навчання на факультеті журналістики ви заклали міцний і надійний фундамент для подальшої професійної праці, – звернувся до випускників із вітальним словом декан факультету журналістики Михайло Присяжний. – Ви вчилися у складний для країни період, зокрема були активними учасниками Революції Гідності, за що вам окреме «Спасибі!». Від сьогодні ви йдете у «велику журналістику», а відтак дбайте про свою професійну гідність. Та праця буде приємною і корисною лише тоді, коли буде узгодженою з ритмами вашого серця й душі». Михайло Павлович відзначив, що «випускники факультету журналістики – справжні патріоти України», і побажав молодим фахівцям «щасливого професійного шляху».

До вітальних слів долучився заступник декана з навчальної і наукової роботи, завідувач кафедри теорії і практики журналістики Богдан Тихолоз: «За період вашого навчання на факультеті ви стали як одна дружна сім’я й багато здобули: знання, досвід, нових друзів. У майбутньому бажаю вам віри в себе і в Україну, у справедливість і чесне слово, яке здатне зародити і відстоювати ідеали. Також бажаю надії у спільне щасливе майбутнє, яке, я впевнений, ми виборемо спільними зусиллями, подолавши всі труднощі. Бажаю вам любові до життя, Правди і Батьківщини. Нехай любов вас надихає на працю».

Випускників факультету журналістики 2015 року привітав завідувач кафедри зарубіжної преси й інформації Йосип Лось. «Повірте в себе, відкинувши все, що принижує людину і націю. Бажаю вам більше любові і праці!» – дав настанови молодим фахівцям Йосип Дмитрович.

З вітальним словом звернувся до випускників і завідувач кафедри української преси Степан Кость: «Як патріоти-журналісти і водночас бійці за суверенітет України, пам’ятайте: ми приречені перемогти!»

Адресуючи свої вітання випускникам факультету журналістики, завідувач кафедри мови засобів масової інформації Марія Яцимірська зазначила: «Втілюйте здобуті знання у життя, адже вивчати науки і не застосовувати їх – це те ж, що зорати і не посіяти».

«За складністю ви обрали таку ж професію, як медик чи педагог. А відтак, цьому фаху потрібно вчитися все життя. Тож ніколи не втрачайте повагу до себе і своєї гідності, незважаючи на владу, керівництво й інших осіб», – висловила сподівання доцент кафедри нових медій Наталія Габор.

Заступник декана з навчально-виховної роботи Ярослав Табінський озвучив вітальний адрес Ректора Університету, професора Володимира Мельника з нагоди вручення дипломів про вищу освіту за ОКР «Спеціаліст» випускникам факультету журналістики.