Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам геологічного факультету

14 липня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась Урочиста академія, під час якої випускники геологічного факультету отримали дипломи про вищу освіту нового зразка.

«Бути присутнім у колі осіб, які обрали непростий фах геолога і присвятили себе складній природничо-науковій діяльності, є для мене високою честю, приємністю і водночас відповідальністю, – привітав випускників із знаменною подією Ректор Університету, професор Володимир Мельник. – Виявивши певні компетентності, ви завершили навчання в Університеті й сьогодні по праву отримуєте дипломи висококваліфікованих фахівців».

Володимир Петрович відзначив, що навчання студентів відбувалося у непростий для України час. «Молодь і сьогодні доволі гостро відчуває усі суспільно-політичні процеси, зокрема агресивні дії Російської Федерації щодо нашої держави, несправедливість соціально-побутових питань тощо. А відтак, ви, випускники 2015 року, маєте неоціненний капітал – незбориме почуття відповідальності й гідності перед Україною. Ви увійдете в нове суспільство, яке самі творите, із позитивним досвідом і знаннями, здобутими у Львівському національному університеті імені Івана Франка», – запевнив Ректор.

З вітальним словом виступив декан геологічного факультету Микола Павлунь. «Побутує думка, що існує три природничі науки – астрологія – наука про Всесвіт, геологія – наука про Землю як частину Всесвіту і біологія – наука про все живе на планеті, а решта – лише методи пізнання. Утім, варто відзначити, що геологія – це та наука, яка має найбільше предметів і об’єктів досліджень. Результати геологічних досліджень займають важливе місце в сучасному житті й мають практичне застосування. А відтак, випускники нашого факультету зможуть застосувати у цій сфері здобуті в Університеті знання. Отже, ви зробили правильний вибір, обравши цей фах», – переконаний Микола Миколайович.