Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам історичного факультету

7 липня 2015 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам історичного факультету.

«Ще п’ять років тому ви прийшли на факультет зовсім юні. А сьогодні переді мною – молода українська інтелектуальна еліта, – звернувся з вітальним словом декан історичного факультету Роман Шуст. – Перед вами – складне життя. Віднайдіть свій правильний шлях і працюйте на благо нашої країни!» Роман Мар’янович також відзначив випускників, які служили і служать у зоні АТО й висловив слова вдячності «за мужній захист нашої країни».

До вітальних слів долучився завідувач кафедри новітньої історії України Олексій Сухий. «Сьогодні у цьому залі зібралася когорта молодих істориків, які, завершивши навчання, вирушають у життєву путь. Завжди пам’ятайте про те, що ви – випускники історичного факультету Львівського університету, який має давні традиції. Будьте справжніми громадянами України, майте юнацький оптимізм і везіння».

«Ви пройшли через усі стадії університетського навчання. Серед вас є багато майбутніх талановитих науковців, які й надалі можуть пов’язати своє життя із дослідженнями в царині історії», – висловив свої сподівання завідувач кафедри середніх віків і візантиністики Леонтій Войтович. Леонтій Вікторович побажав молодим фахівцям «міцного здоров’я і задоволення від життя».

З вітальним словом до магістрів і спеціалістів історичного факультету звернувся завідувач кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Леонід Зашкільняк: «Оскільки ви – випускники історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, то завжди пам’ятайте: ви – єдині, хто носить високе звання української інтелектуальної еліти. Будьте гідні цього звання!».

Випускників історичного факультету 2015 року привітав Народний камерний оркестр Університету, подарувавши проникливе виконання творів класичної музики.

До привітань долучився завідувач кафедри історичного краєзнавства Віктор Голубко. Віктор Євстафійович зазначив, що від сьогодні у випускників розпочинається новий етап життя, де їм потрібно буде на практиці застосувати здобуті на факультеті знання. «Буде важко, утім, не бійтесь труднощів. Пам’ятайте про Університет і про свій край, завжди повертайтесь до нього! Нехай вас не покидає фортуна в невтомній праці на благо Батьківщини», – наголосив завідувач кафедри історичного краєзнавства.

«Сьогодні нас усіх об’єднала святкова мить – тут зібралася вся спільнота українських інтелектуалів, які мають надважливе завдання – розбудовувати Україну. Працюючи з людьми, створюйте громади, робіть кроки на шляху до змін. І нехай ваша праця буде плідною!» – висловив побажання доцент кафедри теорії та історії соціології, кандидат соціологічних наук Віктор Сусак.

До вітальних слів долучилася доцент кафедри давньої історії України та архівознавства, кандидат історичних наук Ольга Щодра. Ольга Михайлівна відзначила, що «викладачам завжди приємно згадувати всіх випускників факультету, зокрема тих, з ким наукова праця стала найбільш плідною» та побажала молодим фахівцям «громадянської активності, розсудливості й бажання прожити життя як належне».

«Пам’ятайте Університет і цінуйте здобуті знання. Служіть Україні, спрямовуйте всі свої зусилля на плідну працю. Ставте мету й сміливо її досягайте!» – звернулася до випускників професор кафедри етнології Оксана Франко.