Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам юридичного факультету

5 липня 2017 року в Актовій залі відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Ми були вимогливими і часто дуже строгими, але уся наша праця була спрямована на те, щоб ви стали справжніми фахівцями, готовими до конкурентної боротьби на ринку юридичних й освітніх послуг. І, переконаний, що зараз ви є цими фахівцями», – звертаючись до випускників, зазначив декан юридичного факультету професор Володимир Бурдін.

Також Володимир Миколайович наголосив, що випускники юридичного факультету Львівського університету затребувані у різних сферах життя нашої країни. Підтвердженням цього, зокрема, є найвищі державні посади, які вони займають чи займали раніше.

«Переконаний, що ви з гордістю носитимете ім’я львівського правника. Адже саме львівські правники є особливою категорією українських юристів, представники якої завжди вирізнялися і будуть вирізнятися патріотичною спрямованістю, гострим відчуттям соціальної несправедливості і готовністю реагувати на неї», – наголосив Володимир Бурдін, додавши, що викладачі юридичного факультету завжди готові підтримати своїх випускників, дати їм пораду чи настанову.

До вітальних слів також доєдналися проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики професор Василь Нор, професор кафедри теорії та філософії права Петро Рабінович, завідувач кафедри теорії та філософії права професор Віталій Косович, завідувач кафедри історії держави, права та політико-правових учень професор Ігор Бойко, завідувач кафедри конституційного права професор Павло Гураль, професор кафедри інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права Зорислава Ромовська, завідувач кафедри соціального права професор Пилип Пилипенко і завідувач кафедри цивільного права та процесу професор Володимир Коссак.

Випускники факультету подякували своїм наставникам, батькам і колегам за безцінні знання, віру, турботу й особливу атмосферу, яку вони відчували упродовж усього періоду навчання у Львівському університеті.

«Сьогодні ми схиляємо голови перед наполегливістю і професійністю наших викладачів. Ваша праця є прикладом для кожного з нас, ви дали нам неоціненний досвід і безцінні знання, ви навчили нас опрацьовувати колосальну кількість інформації… ви завжди нам повторювали, що тільки наполеглива праця є запорукою справжнього успіху. Ми щиро вдячні за добру науку і за підтримку. Університет підготував нас до дорослого життя, зробив із нас фахівців і цілеспрямованих людей!» – наголосили випускники.