Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам юридичного факультету

1 липня 2015 року в Актовій залі Університету відбулась церемонія вручення дипломів про вищу освіту випускникам юридичного факультету. Відкрили урочистості спільним виконанням Гімну України та вступним словом в.о. декана юридичного факультету Віталія Косовича. Віталій Мирославович привітав випускників 2015 року, зазначивши: «Переконаний, ви зможете показати себе як висококваліфіковані юристи, поповнивши когорту наших славних випускників. Я бажаю вам зреалізувати себе повною мірою! Перед вами – широка життєва дорога. Тож нехай вам щастить!».

З вітальним словом звернувся до випускників 2015 року член Вищої ради юстиції України, декан юридичного факультету (2003-2015 рр.), професор Андрій Бойко: «Сьогодні величне свято для Франкового університету. Це дуже особливий стан, коли ви стоїте на порозі самостійного професійного життя. Здобувши фах правника, ви обрали відповідальну й водночас почесну місію – служіння Добру і Справедливості». Андрій Михайлович наголосив, що правнича школа Львівського університету сформувала і необхідні знання, і переконання, і патріотичні почуття до України й нашої альма-матер. «Ці почуття надихають до нових звершень і служінню Українській державі. Адже вихованці Львівського національного університету імені Івана Франка – правники, які в різні часи боролися й обстоювали права українців. Від вас залежить майбутнє. переконаний, що ви поповните нашу національну еліту і з великим відчуттям відповідальності виконуватимете свій професійний обов’язок задля утвердження Миру й Добра для нашої держави». Професор Андрій Бойко подякував батькам за виховання дітей у кращих національних традиціях, а викладачам за те, що щедро ділилися зі своїми вихованцями життєвим і професійним досвідом, знаннями й давали мудрі поради. «Ми з вами пройшли складний етап становлення демократичних інститутів й утвердження нашого вибору. Об’єднані спільними цінностями, ваші викладачі пліч-о-пліч були з вами на майданах і у Львові, й у Києві. Подякуйте сьогодні їм за підтримку! Обійміть своїх батьків і промовте їм слова вдячності за те, що вони віддали вас у найкращу правничу школу України», – додав на завершення свого виступу Андрій Михайлович.

Від імені Ректора Університету привітав випускників юридичного факультету зі святом вручення дипломів проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський: «На вашій життєвій дорозі вас очікуватимуть великі несподіванки. Однак ті знання, які ви здобули, навчаючись на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, допоможуть вам пройти якнайлегше цей складний шлях». Мар’ян Володимирович, звертаючись до випускників 2015 року, подякував молодим правникам за віддану працю й глибоку повагу до викладачів. Проректор в особливий спосіб привітав одного з випускників юридичного факультету – Юрія Яценка, студента, який виявив гідність і стійкість, перебуваючи в полоні в Російській Федерації.

Зі знаковою подією в житті в одній із провідних правничих шкіл України та Східної Європи привітав славну когорту магістрів і спеціалістів юридичного факультету завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики, професор Василь Нор: «Правник – одна з найгуманніших професій. Тож ви маєте трактувати Закон так, щоби приносити користь людям. І основними вашими орієнтирами у цьому мають бути ваше сумління і верховенство права». «Ви здобули професійні знання в одній із найславніших правничих шкіл України. Ми пишаємося випускниками нашого факультету!» – запевнив Василь Тимофійович і побажав молодим людям, щоби їхнє життя було «сповненим благородних намірів і їхньої реалізації на благо нашої держави».

До вітань долучився і професор кафедри теорії та філософії права Петро Рабінович. Настановою випускникам прозвучала вільні слова Петра Мойсейовича про те, які цінності має сповідувати справжній правник, випускник ЛНУ ім. Івана Франка. На завершення свого виступу професор побажав молодим юристам «бути гідними нашої альма-матер».

Від імені випускників минулих років привітав магістрів і спеціалістів юридичного факультету в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

Символічним прощанням випускників із веселим студентським життям стала мистецька композиція, у ході якої учасники поділилися найцікавішими та найяскравішими моментами зі свого повсякдення, представивши авторську постановку у формі судового засідання.

«Університет дав нам освіту, знання і професію. Ми гордо пронесемо ім’я випускника Львівського національного університету імені Івана Франка крізь усе своє життя!»- додали на завершення урочистостей розчулені випускники.

Світлини: Олега Вівчарика та Ірини Кузьми Більше фото