В ЛНУ ім. Івана Франка підвели підсумки Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів класичних та педагогічних університетів

7 квітня 2017 року відбулося закриття і нагородження переможців Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів класичних та педагогічних університетів.

Під час заходу член-кореспондент НАН України, проректор з наукової роботи Львівського університету, професор Роман Гладишевський, привітавши учасників олімпіади, висловив сподівання, що науковцям вдасться привернути увагу суспільства до хімії і використати її потенціал задля розвитку Української держави.

«Вивчаючи хімію, ви не тільки здобуваєте знання, ви стаєте захисниками нашої держави, інтелектуальною елітою нації. Результати змагань свідчать, що світова й українська хімічна наука мають майбутнє», – наголосив Роман Євгенович.

Декан хімічного факультету Університету Ярослав Каличак, надавши схвальну оцінку роботі студентів, закликав молодь продовжувати поглиблювати свої знання у галузі хімії. «В хімічній науці надзвичайно багато вже зроблено, але на шляху до нових наукових звершень вам треба здійснити власні відкриття», – зазначив декан.

Завідувач кафедри органічної хімії ЛНУ ім. Івана Франка, професор Микола Обушак оголосив рішення журі ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії серед студентів класичних та педагогічних університетів. Відтак, переможцями інтелектуальних змагань серед студентів класичних університетів стали:

І місце – Ірина Запорожець, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

ІІ місце – Микита Оніжук, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна.

ІІІ місце – Ігор Чернюх, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Найкращими знавцями хімії серед студентів педагогічних університетів є:

І місце – Антон Чередніченко, Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка

ІІ місце – Володимир Іванський, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, м. Київ

ІІІ місце – Ростислав Долгіх, ДВНЗ «Криворізький держаний педагогічний університет».

Світлини: Олександри Чури Більше фото