В ЛНУ ім. Івана Франка розпочався прийом документів для вступу на перший курс

12 липня 2018 року розпочався прийом заяв від охочих навчатися на першому курсі одного з факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка. Цього року один із найкращих та найпопулярніших університетів України пропонує широкий спектр спеціальностей на 19 факультетах і у 3 коледжах. Молодь може обрати майбутній фах як природничого, так і гуманітарного спрямування залежно від своїх наукових та професійних зацікавлень.

Зауважимо, що цього року абітурієнти, які вступають на загальних умовах, можуть подавати свої документи лише в електронній формі. Щоб допомогти майбутнім студентам подати відповідні заяви, у Львівському національному університеті імені Івана Франка працює мережа із 23 консультаційних центрів.

Докладніше про адреси центрів, «Правила прийому-2018» та іншу необхідну інформацію можна довідатися на сайті Університету в розділі «Вступна кампанія».

Нагадаємо, що Львівський національний університет імені Івана Франка уже багато років поспіль є лідером в Україні за кількістю поданих заяв від абітурієнтів. Щорічно наш Університет посідає у відповідному рейтингу одну з перших трьох позицій, складаючи серйозну конкуренцію київським закладам вищої освіти.

Ректор ЛНУ ім. Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зазначив, що основною складовою популярності Львівського університету є якість надання освітніх послуг, а також широкий спектр можливостей, які отримує молодь під час навчання і по закінченні Університету.

«Львівський університет широко відомий у світі своїми науковими школами, успішними випускниками й активними студентами. Саме студенти, які є гордістю нашого університету, завжди беруть активну участь у науковому, освітньому і громадському житті України, спричиняють суспільні перетворення в межах всієї країни, стають справжніми творцями власного майбутнього. Тому сьогодні радо вітаю кожного абітурієнта, який прагне стати частиною академічної родини Львівського університету. Переконаний, що саме у нашому університеті молодь зможе повністю розкрити свій творчий потенціал», – зазначив Ректор Університету.

Додамо, що для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів, прийом документів закінчується 20 липня 2018 року о 18:00, для абітурієнтів, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, – 26 липня о 18:00.

Вітаємо усіх з початком вступної кампанії і запрошуємо на навчання до Львівського національного університету імені Івана Франка!