29 березня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться V Науково-методична конференція “Сучасні тенденції навчання хімії”.

Напрями роботи конференції:

– навчання хімії у закладах загальної середньої та професійної освіти;

– методична підготовка хіміків у закладах вищої освіти;

– мотивація та формування стійкого інтересу до вивчення хімії як важливої природничої науки;

– інновації в хімічній освіті;

– науково-дослідницька складова діяльності вчителя хімії;

– пріоритетні напрями наукових досліджень у галузі хімії та впровадження їхніх результатів у фахову підготовку вчителя хімії.

Відкриє конференцію Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

З вступним словом виступлять:

Володимир Мельник, член-кореспондент НАН України, професор, ректор Львівського національно університету імені Івана Франка

Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації;

Роман Гладишевський, член-кореспондент НАН України, професор, проректор з наукової роботи Львівського національно університету імені Івана Франка.

Ключові доповіді виголосять:

Ольга Ярошенко, член-кореспондент НАПН України, професор кафедри теорії та методики навчання природничо-географічних дисциплін Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;

Олег Блажко, завідувач кафедри хімії та методики навчання хімії Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського;

Марія Савчин, професор кафедри природничо-математичної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Лілія Олексин, народний вчитель України, вчитель хімії Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Реєстрація учасників триватиме з 900 до 945 у вестибюлі головного корпусу Університету (м. Львів, вул. Університетська, 1). Урочисте відкриття конференції – о 1000 у Дзеркальній залі Університету.

Програма конференції

Дізнатись більше