В Університеті голова Львівської ОДА відзначив учнів, студентів і їхніх наставників

22 травня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка переможці і призери Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів зустрілися з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації.

У зустрічі взяли участь 117 молодих науковців – учнів, які здобули призові місця під час Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, а також учнів і студентів, які перемогли, або стали призерами VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка та ХVІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Також участь у заході взяли 96 працівників освіти, які підготували молодь для підкорення найвищих наукових вершин.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка висловив учням та студентам вдячність за завзятість, активність і волю до перемоги.

«Львівщина пишається нашими людьми. І Ви – саме ті люди. Не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте впевнено йти до нових вершин, за вами – майбутнє України», – зазначив Олег Синютка.

Опісля найталановитішим школярам, студентам і найуспішнішим працівникам освіти вручили подяки та грошові винагороди.

Зазначимо, що подяки отримали також студентка філологічного факультету Університету Тереза Багай і студентка Педагогічного коледжу ЛНУ ім. Івана Франка Тетяна Козак, які посіли ІІ місце у VIІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

Окрім того, голова Львівської обласної державної адміністрації відзначив 15 викладачів Львівського національного університету імені Івана Франка, які були наставниками переможців та призерів учнівських інтелектуальних змагань.