В Університеті обговорили проект навчальної програми з курсу «Виборче право»

3 листопада 2017 року в рамках  проекту Ради Європи «Реформа виборчої практики в Україні» на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся науково-методичний семінар, присвячений обговоренню модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право».

Метою семінару був обмін думками українських науковців  щодо стану та перспектив розвитку виборчого права в Україні,  уніфікації методологій його викладання у вищих навчальних закладах, обговорення основних тенденцій розвитку доктрини виборчого права в Україні на сучасному етапі її розвитку, а також особливостей врахування в Україні європейських виборчих стандартів.

Модельний проект робочої навчальної програми з курсу «Виборче право» представили директор Інституту виборчого права, народний депутат України попередніх скликань доц. Юрій Ключковський, завідувач кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Олег Марцеляк та суддя Конституційного Суду України (у відставці) доцент Петро Стецюк.

Семінар пройшов за участю фахівців кафедр конституційного права, основ права юридичного факультету, кафедри європейського права факультету міжнародних відносин  Львівського національного університету імені Івана Франка, кафедр конституційного права Львівського державного університету внутрішніх справ, Інституту права і психології НУ «Львівська політехніка», юридичного факультету Тернопільського національного університету народного господарства, кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та громадської організації «Інститут виборчого права» (м.Київ).

Під час дискусії учасники напрацювали рекомендації щодо вдосконалення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право».