В Університеті обрали деканів двох факультетів і директорів коледжів

Під час засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол №16/3) 11 березня 2016 року обрали деканів факультету педагогічної освіти та фізичного факультету, а також директорів Правничого, Педагогічного та Природничого коледжів.

Відповідно до процедури обрання на посаду декана факультету Вчений секретар Університету Ольга Грабовецька зачитала заяви та оголосила об’єктивні дані про претендентів на посади деканів факультету педагогічної освіти та фізичного факультету, а також директорів Правничого, Педагогічного та Природничого коледжів. Ольга Сергіївна ознайомила членів Вченої ради з результатами таємного голосування делегатів конференцій трудових колективів відповідних факультетів і коледжів.

Висновки роботи атестаційно-кадрової комісії озвучив голова комісії – проректор з наукової роботи Роман Гладишевський.

З передвиборними програмами виступили: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки Дмитро Герцюк, доцент кафедри цивільного права та процесу, кандидат юридичних наук Володимир Цікало, доктор фізико-математичних наук, професор Петро Якібчук, заступник директора Природничого коледжу з наукової і навчально-виховної роботи Марія Дзіковська, спеціаліст вищої категорії, кандидат історичних наук, викладач історії України Оксана Сурмач.

Після виголошення передвиборних програм претенденти на посади деканів факультетів і директорів коледжів відповіли на запитання колег щодо реалізації представлених програм.

Члени Вченої ради взяли активну участь в обговоренні кандидатур претендентів на посади деканів факультетів і директорів коледжів.

За результатами таємного голосування деканом факультету педагогічної освіти обрали завідувача кафедри педагогіки Дмитра Герцюка. Фізичний факультет очолив професор Петро Якібчук.

Директорами коледжів стали: Педагогічного – Оксана Сурмач, Природничого – Марія Дзіковська, Правничого – Володимир Цікало.

Додамо, що претендентка на посаду декана факультету педагогічної освіти – доцент кафедри психології Катерина Островська напередодні засідання Вченої ради Університету відкликала свою заяву. Відповідно до рішення атестаційно-кадрової комісії кандидата педагогічних наук Зоряну Ленів не допустили до участі в конкурсі. Претендент на посаду директора Природничого коледжу – кандидат фізико-математичних наук Василь Мигаль зняв свою кандидатуру.

Світлини: Олега Вівчарика та Ірини Онисько Більше фото