В Університеті підвели підсумки Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «математика» та зі спеціальності «математика»

28 квітня 2017 року на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося закриття і нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «математика» та спеціальності «математика».

За результатами інтелектуальних змагань переможцем Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни «математика» серед студентів класичних університетів став представник Київського національного університету імені Тараса Шевченка Нікіта Скибицький. Друге місце посів студент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Олег Ніколаєв, третє – студент Львівського національного університету імені Івана Франка Богдан Пастущак.

Перемогу у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «математика» серед класичних університетів виборов представник Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Дашков, а серед студентів педагогічних університетів переможцем став представник Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського» Андрій Сліж

Привітав переможців й усіх часників олімпіад член-кореспондент НАН України, проректор з наукової роботи Львівського університету, професор Роман Гладишевський. «Математика є невід’ємною складовою фізики, геології, хімії, біології. Ця наука – основа стратегічних наукових досліджень, вісь, навколо якої обертаються наймасштабніші наукові проекти», – зазначив Роман Євгенович.

За словами проректора з наукової роботи, сьогодні науково-технічний прогрес та відкриті кордони дають додаткові можливості професійного росту молоді. «Успішно функціонує низка міжнародних освітніх і наукових програм, які відкривають двері найкращих університетів, лабораторій та бібліотек. У минулому році Львівський університет активно долучився до організації наукових досліджень в рамках програми «Горизонт 2020» через створення національного контактного пункту за тематичним напрямом Майбутні і нові технології. Нашим завданням є інтеграція в міжнародний науковий простір, використання сучасних методів і підходів, а також побудова сильної успішної держави», – зазначив Роман Гладишевський, звертаючись до учасників олімпіад.