В Університеті презентували книжки Олекси Різникова і Станіслава Бондаренка

14 вересня 2017 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація книжки Олекси Різникова «Українська мова – спадщина тисячоліть» і книжки Станіслава Бондаренка «З ким місто говорить».

Продекламувавши власні поетичні рядки, обидва автори коротко розповіли про свій життєвий і творчий шлях, а також пунктирно охарактеризували презентовані видання.

У книзі «Українська мова – спадщина тисячоліть» Олекса Різників запропонував читачам 33 «багатинки» української мови, які її вирізняють з-поміж більшості мов світу. Багатство української мови автор ретельно обґрунтовує на основі різноманітних наукових джерел, досліджуючи її фонетичні, морфемні, морфологічні, синтаксичні особливості. За словами Олекси Різникова, українська мова є однією із найбагатших і найдревніших мов світу.

Книжка Станіслава Бондаренка «З ким місто говорить» – поетична збірка,  зразок сучасної нонконформістської лірики, яка є продовженням «розстріляних традицій» Євгена Плужника і яскраво підтверджує думку, що «Київ не місто, Київ – це Космос». Усі вміщені у книжці твори органічно вписуються в поетику автора, якого критики називають справжнім віртуозом слова.

Презентація відбулася згідно із найкращими традиціями відкритого діалогу, де кожен зміг висловити свої судження щодо творчості обох авторів, літературного процесу в Україні і багатої культурної спадщини нашої нації.