В Університеті презентували Координаційний центр міжнародного діалогу Україна-ЄС

30 березня 2018 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках круглого столу «Україна-ЄС: примарне членство чи реальна перспектива?» відбулася презентація Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС.

На презентації Центру були присутні викладачі та студенти факультету міжнародних відносин, т.в.о директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок, керівник представництва Міністерства закордонних справ України В’ячеслав Войнаровський, консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Кшиштоф Яховіч.

З коротким вітальним словом до учасників урочистого засідання звернувся Надзвичайний і Повноважний Посол України, декан факультету міжнародних відносин Університету, професор Маркіян Мальський. Окресливши основні передумови й мотиви створення Центру, Маркіян Зіновійович запросив до слова директора Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС Андрія Блазія.

Під час свого виступу Андрій Блазій ознайомив присутніх з метою створення Центру, яка полягає у сприянні розвитку потенціалу України у сфері міжнародної співпраці. Для досягнення мети Центр займатиметься налагодженням дво- та багатосторонньої співпраці з міжнародними науковими, дослідницькими, аналітичними інституціями та організаціями, а також вищими навчальними закладами країн-членів Європейського Союзу. Також діяльність Центру буде спрямована на залучення можливостей європейських інституцій для організації підтримки розвитку процесу міжнародного співробітництва України з Європейським Союзом.

Виступаючи з вітальним словом, т.в.о директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок наголосив, що призначення Координаційного центру міжнародного діалогу Україна-ЄС є гостро актуальним, оскільки євроінтеграція – це цивілізаційний вибір України, одна з ключових вимог Революції Гідності.

Продовжуючи роботу в рамках круглого столу, його учасники обговорювали питання щодо проблематичних аспектів і перспектив європейської інтеграції України, а також напрямів роботи Центру.