В Університеті презентували полоністичну інтернет-платформу

8 листопада 2018 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась презентація міжнародної інтернет-платформи «Полоністичний Бюлетень» («Biuletyn Polonistyczny»), створеної для співпраці полоністів із різних осередків. Захід об’єднав викладачів, студентів полоністики і славістики ЛНУ ім. Івана Франка та учасників «ІІІ Полоністичної бесіди» – молодих науковців з різних регіонів України.
Представили проект гості з Інституту літературних досліджень Польської академії наук Ольга Закольська та Пшемислав Ґурецький. Під час презентації усі присутні мали нагоду більше дізнатися про інтернет-портал, який містить актуальну інформацію про діяльність полоністик у Польщі та за її межами, відкриває широкі можливості для науковців, дослідників польської мови, літератури та культури, студентів і всіх зацікавлених осіб. Учасники зустрічі ознайомились зі способами діяльності, доступними функціями, можливостями та перспективами розвитку «Полоністичного Бюлетеня».