В Університеті презентували програму стажування у Верховній Раді України «Ліга Інтернів»

З ініціативи Студентського наукового товариства юридичного  факультету Львівського національного університету імені  Івана Франка 24 травня 2016 року відбулась презентація програми стажування у Верховній Раді України «Ліга Інтернів».

Головна iдея програми полягає в залученні найкращих студентiв і випускникiв ВНЗ до роботи в комiтетах й апаратi українського Парламенту.  «Ліга Інтернів» надає  молодим фахiвцям можливостi долучитися до законотворчої роботи, здобути практичний досвiд законодавчого процесу, а також сприяє кадровому оновленню Апарату Верховної Ради України.

Додамо, що за двадцять років існування програми стажування близько 1500 молодих фахівців у галузях права, політології, економіки, фінансів тощо пройшли стажування в комітетах Верховної Ради й управліннях її апарату, інших органах державної влади.

Асистент ГО «Ліга інтернів» Юлія Телешова розповіла студентам Університету про те, як стати учасником програми стажування, яким чином відбувається конкурсний відбір, які компоненти передбачає програма, які функції виконують стажери, які навчальні курси вони мають можливість прослухати та з якими відомими діячами сучасності можуть зустрітися й поспілкуватися.

Юлія Телешова зауважила, що стажування є довгостроковим – на 8 місяців. «Довгостроковість стажування зумовлена тим, що стажерів розглядають як потенційних працівників комітетів Верховної Ради України», – сказала вона.

Окрім того, під час заходу присутні мали змогу ознайомитись із процедурою подання документів, розпитати про секрети успішного заповнення аплікаційної форми тощо. Прикметно, що, як правило, всі презентації проводять випускники програми або цьогорічні інтерни, які здобули цей унікальний досвід стажування та готові поділитися ним з усіма охочими.

Варто зазначити, що інтерном програми 2015-2016 н.р. є студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Марта Стахурська, яка зараз проходить стажування в  Комітеті з питань європейської інтеграції Верховної Ради України.

Світлини: Олександри Чури Більше фото