В Університеті презентували випуск спільного науково-практичного видання «Бидґосько-Львівські студії. Право. Місцеве самоврядування. Економіка»

У рамках наукового семінару «Традиція магдебурзького права в містах України як основа розбудови територіального самоврядування» 18 травня 2015 року в Дзеркальній залі Університету відбулась презентація І випуску спільного науково-практичного періодичного видання «Бидґосько-Львівські студії. Право. Місцеве самоврядування. Економіка», виданого у співпраці з Інститутом права, адміністрації та управління факультету управління та соціальних наук Університету імені Казимира Великого у Бидґощі та юридичним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка.

Презентацію розпочав заступник декана з наукової роботи, доцент кафедри основ права України, кандидат юридичних наук Віталій Семків, який зазначив, що «це видання є результатом тривалої продуктивної співпраці наших навчальних закладів, на презентації якого присутні члени наукової ради видання».

За словами промоутера видання, професора Комусінського, «це спільна справа Львівського університету і Бидґоського університету імені Казимира Великого, яке містить два великі розділи і на перспективу буде періодичним».

Учений секретар Університету Ольга Грабовецька зазначила, що «сьогодні день народження особливої книжки, яка є результатом двох талановитих колективів. Публікуватися в цьому виданні – честь для аспірантів і викладачів, адже таким чином популяризується їхня наукова думка у світі».

Як зазначив професор Збігнєв Буковскі, дуже важливо ділитися напрацьованим досвідом. «Статті, опубліковані у виданні, відіграють істотну роль у науковому житті наших університетів. Часопис виданий двома мовами – українською і польською, а в перспективі – англійською, що, безумовно, сприятиме зацікавленості читачів», – переконаний професор.

Привітав присутніх із виходом І випуску спільного науково-практичного періодичного видання «Бидґосько-Львівські студії. Право. Місцеве самоврядування. Економіка» заступник декана юридичного факультету Університету Віталій Косович. За словами редактора збірника, доктора Адама Якушевича, «це періодичне видання дає унікальну можливість для докторантів та аспірантів писати до часопису англійською мовою. Це є також цікавою площиною досліджень для філологів, які редагують тексти на юридичну тематику».

Як зауважив заступник декана з наукової роботи юридичного факультету Олександр Марін, «адміністрація завжди сприятиме науковій діяльності, зокрема виданню періодичних збірників наукових праць».

Завідувач кафедри конституційного права, професор, доктор юридичних наук Павло Гураль окреслив основні аспекти життєдіяльності міста Бидґосць і зазначив, що, обираючи сегмент співпраці між Львівським університетом і Університетом Казимира Великого, вибрали тематику про місцеве самоврядування міст, зокрема обмін польсько-українським досвідом».