В Університеті презентували збірник наукових праць «Нова структурна політика в умовах відкритої ринкової економіки»

18 вересня 2019 року в конференц-залі факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка відбулася презентація українського перекладу збірника наукових праць «Нова структурна політика в умовах відкритої ринкової економіки» за редакцією вчених-економістів зі світовим іменем – Джастіна Їфу Ліня та Алойзи Новака. Це вже третє видання перекладних наукових робіт у межах співпраці Інституту європейської інтеграції факультету міжнародних відносин із факультетом менеджменту Варшавського університету. Пропонований українському читачеві збірник праць відомих вчених-економістів з різних країн Європи, Азії й Північної Америки присвячений потребі вироблення нової структурної політики у сучасній глобальній економіці. В публікації аналізуються сучасні проблеми та виклики глобальної економіки й торгівлі, підкреслюється потреба впровадження інституційних змін задля розвитку світової й регіональної господарки. Автори запрошують до дискусії не лише вчених-економістів, а й усіх зацікавлених запропонованою тематикою. Український переклад побачив світ завдяки підтримці АТ «Кредобанк».

У презентації взяли участь науковий редактор англо- й польськомовного видання, декан факультету менеджменту Варшавського університету, професор Алойзи Новак, одна з авторів збірника – професорка того ж університету Беата Козловська, перший заступник голови правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв, керівник прес-служби «Кредобанку» Віктор Гальчинський, декан факультету міжнародних відносин професор Маркіян Мальський, директор Інституту європейської інтеграції, професор Богдан Гудь, перекладач Андрій Дідух, а також студенти й викладачі факультету.