В Університеті провели моніторинг проектів Еразмус+ (КА1)

За дорученням Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA, м. Брюссель) та з метою вивчення найкращих практик із міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ (КА1), які реалізують українські університетів-лідери проектів Еразмус+ з міжнародної кредитної мобільності 19 травня 2017 року в Університеті провели моніторинг проектів Еразмус+ (КА1). Моніторинг здійснювали представники Національного Еразмус+ офісу в Україні (м.Київ) Іванна Атаманчук і Катерина Жданова.

Під час моніторингу відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою. Марія Олексіївна наголосила на важливості участі Університету в проектах Еразмус+ КА1, розповіла про успішні практики партнерства з іноземними партнерами, а також поділилася міркуваннями щодо удосконалення організації академічної мобільності в Університеті і необхідності внесення змін у нормативно-правові документи, які регулюють академічну мобільність.

Координатор Програми Еразмус+ в Університеті Оксана Краєвська розповіла про результати реалізації проектів Еразмус+ у Львівському університеті. На момент проведення моніторингу Університет підписав 42 міжінституційні угоди Еразмус+ КА 1 з партнерськими університетами з Європейського Союзу.

Загалом від початку реалізації проектів Еразмус+ КА1 учасниками програми від Університету стали 204 студенти, викладачі та адміністративні працівники (78 упродовж другого семестру 2015/2016 навчального року та 126 упродовж 2016/2017 навчального року (до 1 травня 2017 р.). У другому семестрі 2015/2016 н.р. учасниками проектів стали 52 студенти: 28 студентів бакалаврату, 16 магістрів, 8 аспірантів, 17 викладачів та 9 адміністративних працівників. Упродовж 2016/2017 навчального року учасниками проектів стали 95 студентів: 56 студентів бакалаврату, 33 магістри, 6 аспірантів, 21 викладач та 10 адміністративних працівники (до 1 травня 2017 р.).

Найактивнішими є факультет міжнародних відносин, факультет іноземних мов та економічний факультет.  Однак є факультети, які взагалі не брали участі в програмах академічної мобільності.

Під час зустрічі з працівниками відділу міжнародних зв’язків та Координаторами академічної мобільності від факультетів було обговорено проблеми та перспективи реалізації академічної мобільності в Університеті та шляхи їх вирішення. Також відбулася зустріч-інтерв’ю зі студентами, аспірантами, викладачами та адміністративними працівниками, які брали участь в проектах Еразмус+ КА1. Учасники програм академічної мобільності поділилися своїм досвідом навчання, викладання і стажування в партнерських Університетах та відповіли на запитання представників Еразмус+ офісу в Україні.

В рамках моніторингу відбулася також зустріч-інтерв’ю зі студентами та представниками Університету, які брали участь у відборі для участі у проектах Еразмус+ (КА1), але не пройшли за результатами конкурсів. Студенти поділилися своїми думками щодо покращення реалізації академічної мобільності в Університеті та з’ясували перспективи їхньої участі в майбутніх конкурсах.

За результатами проведеного моніторингу Національний Еразмус+ офіс в Україні підготує звіт, який передадуть Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA, м. Брюссель) та Львівському університету для ознайомлення.

Більше фото