В Університеті розпочала роботу Міжнародна конференція з кристалохімії інтерметалічних сполук

Урочисте відкриття ХIV Міжнародної конференції з кристалохімії інтерметалічних сполук, що традиційно збирає науковців у Львівському національному університеті імені Івана Франка, відбулося 23 вересня 2019 року в Актовій залі Університету. Із побажаннями цікавих дискусій, продуктивної роботи, плідних обговорень та гарних вражень учасників привітав голова оргкомітету конференції, проректор з наукової роботи Львівського університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський.

Упродовж чотирьох днів провідні українські вчені та науковці з 12 країн світу у форматі усних та стендових доповідей представлятимуть нові результати напрацювань щодо синтезу, кристалічної структури та властивостей інтерметалічних сполук, а також обговорюватимуть актуальні проблеми сучасної кристалохімії. Слід зазначити, що метою конференції є не лише обмін науковою інформацією, але й поглиблення та розширення міжнародної співпраці.

Серед запрошених лекторів – 14 всесвітньо відомих учених у галузі кристалохімії: П’єр Віллар власник компанії «Матеріал Фази Дані Система» (Віцнау, Швейцарія), Ладислав Гавела з Карлового університету (Прага, Чеська Республіка), Мауро Джованіні та Павло Солоха з Університету м. Генуя (Італія), Петро Завалій з Університету штату Меріленд (Коледж-Парк, США), Шуічі Івата з Токійського університету (Японія), Дірк Йорендт з Університету м. Мюнхен (Німеччина), Лібін Ліу з Університету Центрального Півдня (Чанша, Китай), Метью Пастурель з Університету Ренн-1 (Франція), Юрій Плевачук з Львівського національного університету імені Івана Франка, Їбін Су з Національного університету матеріалознавства (Цукуба, Японія), Вінсент Форне з Університету Нансі (Франція), Даніель Фрушарт з Лабораторії кристалографії та магнетизму Національного центру наукових досліджень (Гренобль, Франція) та Олівер Янка з Університету м. Мюнстер (Німеччина).