В Університеті розпочала роботу Міжнародна студентська наукова конференція з прикладної математики та комп’ютерних наук

27 квітня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось відкриття XX Міжнародної студентської наукової конференції з прикладної математики та комп’ютерних наук.

Привітавши учасників конференції, декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк відзначив високий рівень знань студентів факультету, який підтверджують, зокрема, їхні численні міжнародні перемоги і здобутки.

«Світ вже сьогодні живе в епоху 4-ї індустріальної революції. І одними із найпріоритетніших напрямків розвитку науки є новітні технології, спроможні зміцнити економіку і покращити життя людей», – зауважив Іван Дияк.

Упродовж дня студенти виступали із доповідями щодо найактуальніших питань прикладної математики та комп’ютерних наук. Зокрема, молоді науковці обговорили засоби рефлексії середовища програмування Pharo та платформи .NET, розповіли про модифікацію функціонально-різнецевого методу шляхом застосування апостеріорного оцінщика на нерегулярній сітці, акцентували увагу на проблемі застосування теорії прийняття рішень у шифрувальних системах, розповіли про теми моделювання руху транспорту тощо.

Зазначимо, що конференція триватиме до 28 квітня 2017 року.

Світлини: Олександри Чури Більше фото