В Університеті розпочала роботу Школа юного правника

3 березня 2018 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття Школи юного правника – спільного проекту юридичного факультету та Центру неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки. Для участі у школі зголосилися 253 учні старших класів.

Метою Школи юного правника є створення можливості для учнів старших класів сформувати власне бачення професійного майбутнього й утвердитися у своєму бажанні здобути вищу юридичну освіту. Також Школа повинна надати учасникам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які викладаються на перших курсах юридичного факультету, та сприяти поступовому переходу школярів від навчання у школах до здобуття вищої освіти.

Розпочав урочисте відкриття Школи юного правника декан юридичного факультету, професор Володимир Бурдін, який підкреслив важливість правильного вибору професійного шляху,  розкрив особливості різних видів юридичних професій та ознайомив слухачів зі специфікою навчального процесу на юридичному факультеті.

Завідувач кафедри теорії та філософії права, професор Віталій Косович звернув увагу на те, що вища юридична освіта є універсальною та розповів про випускників юридичного факультету, які не працюючи юристами, змогли реалізувати здобуті під час навчання знання та навики в інших сферах.

Завідувач кафедри інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права, професор Олександра Яворська  привітала юних слухачів з нагоди початку роботи Школи та висловила сподівання, що учні не тільки здобудуть нові знання з правознавства, а й зрозуміють суть, особливості та важливість фаху правника.

Куратор Школи юного правника, заступник декана юридичного факультету Сергій Різник ознайомив присутніх із особливостями організації роботи школи, її змістовним наповненням  та очікуваними результатами.

Окрім того, до слухачів звернулися студенти юридичного факультету, які розповіли про діяльність студентських організацій, численні студентські заходи та ініціативи і поділилися власним досвідом навчання на юридичному факультеті.

Урочисте відкриття Школи юного правника завершилося лекцією завідував кафедри історії держави , права і політико-правових учень, професора Ігоря Бойка  про історичний розвиток Львівського університету та юридичного факультету.

Додамо, що навчання у Школі юного правника відбуватиметься  щосуботи та включатиме три заняття тривалістю по 45 хвилин з основних дисциплін, які вивчають студенти перших двох курсів юридичного факультету. Заняття проводитимуть викладачі та аспіранти юридичного факультети. Робота Школи юного правника завершиться 26 травня 2018 року врученням сертифікатів усім учасникам.