В Університеті розпочала роботу VІ Міжнародна  конференція «Наноматеріали: застосування та властивості»

За сприяння Міністерства освіти і науки України Сумський державний університет спільно зі Львівським національним університетом імені Івана Франка та Національним університетом «Львівська політехніка» упродовж 14-19 вересня 2016 року проводить на базі ЛНУ ім. Івана Франка VІ Міжнародну  конференцію «Наноматеріали: застосування та властивості».

Українські науковці та  іноземні вчені обговорюють  актуальні проблеми сучасного матеріалознавства, зокрема технології виробництва наноматеріалів, властивостей об’ємних і тонкоплівкових наноматеріалів, наноматеріалів-основи покриття, наносистем і наночастинок.

Учасники конференції також акцентують увагу на застосуванні наноматеріалів у високотехнологічному виробництві, біології, медицині, хімії та питанні методів дослідження наноматеріалів.