В Університеті розпочалося засідання Ради адвокатів України

22 вересня 2017 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка розпочалося засідання Ради адвокатів України.

Від імені ректорату Університету учасників заходу привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський, який наголосив, що проведення засідання у Львівському університеті є свідченням вагомої ролі ЛНУ ім. Івана Франка у процесі удосконалення української правової системи.

«Юридичний факультет Львівського університету є однією із провідних правничих шкіл України, а наші випускники і науковці активно долучаються до удосконалення правової системи держави. У важливий для нашої країни час бажаю кожному з вас зробити усе можливе, щоби відповідати високим суспільним запитам і стояти на варті законності і порядку», – звернувся до учасників заходу Мар’ян Володимирович.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, звертаючись до правозахисників, відзначив важливість правників у процесі зміцнення держави.

«Ми живемо у непростий час і кожен з вас на своєму місці покликаний робити дуже важливі речі. Від вас залежать долі людей, ви озброєні правом, законом та словом. І дуже важливо, щоб всі ці знання, можливості та напрацювання ви передали наступним поколінням – учням та послідовникам. Адже від вас залежить наскільки правовою буде держава», – зазначив Ростислав Замлинський.

Під час заходу правозахисники ознайомилися із підсумками діяльності Національної асоціації адвокатів України, розглянули питання ведення Єдиного реєстру адвокатів України, а також різноманітні випадки із адвокатської практики.

Засідання триватиме два дні, упродовж яких учасники також планують затвердити напрацювання Робочої групи з розробки Стандартів якості надання безоплатної правової допомоги та ін.

Додамо, що Національна асоціація адвокатів України (НААУ) – недержавна некомерційна професійна організація, яка об’єднує всіх адвокатів України та утворена з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.