В Університеті розпочали роботу Міжнародні конференції  – «Функціональні та наноструктуровані матеріали» і «Фізика невпорядкованих систем»

25 вересня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося урочисте відкриття і пленарне засідання XIV Міжнародної конференції «Функціональні та наноструктуровані матеріали» (FNMA’2017) і VII Міжнародної конференції «Фізика невпорядкованих систем» (PDS’2017).

Учасників конференцій привітав проректор з наукової роботи Університету Роман Гладишевський, який відзначив, що наукове зібрання є позитивним результатом співпраці українських і польських вчених.

Коротко ознайомивши присутніх із історією і науковими традиціями Львівського університету, Роман Євгенович наголосив, що зараз ЛНУ ім. Івана Франка є одним із найкращих вищих навчальних закладів України із високим рівнем наукових розробок і значними досягненнями вчених.

«Тематика конференцій є надзвичайно важливою, адже винесені на обговорення проблеми торкаються найактуальніших наукових розробок. Бажаю усім плідних дискусій, щоб конференції принесли нові ідеї і відкрили перспективи для подальшої співпраці», – звернувся до учасників Роман Євгенович.

Декан фізичного факультету Університету Петро Якібчук, привітавши учасників, висловив переконання, що результати роботи конференцій збагатять світову науку і будуть корисними для студентів і вчених Львівського університету.

Також до вітальних слів долучився професор Гданського технологічного університету (Польща) Ярослав Рибіцький.

Уже завтра, 26 вересня 2017 року, конференції продовжать роботу у м. Яремче (Івано-Франківська область). Під час наукових засідань вчені обговорять проблеми фотонних і оптоелектронних матеріалів, нано- і мікророзмірних матеріалів для електроніки, дискутуватимуть про фізику і технологію наноструктурованих напівпровідників і надпровідників, нанобіотехнологію, структуру невпорядкованих систем та ін.