Факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує студентів вивчати латиську мову, літературу та культуру народу Латвії, брати участь у спільних проектах, які передбачають поїздки до Балтійського регіону (навчання, стажування, експедиції, екскурсії).

Після завершення курсу студенти матимуть можливість скласти іспит на знання мови у Ризі й отримати сертифікат Латвійського університету.

Запис на студії з латиської мови та латвійської культури – на кафедрі іноземних мов факультету міжнародних відносин.

Зустріч із викладачем – Юрієм Садловським – щоп’ятниці о 16.40 в 104 ауд. факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Січових Стрільців, 19).