В Університеті розпочався Форум кар’єри

У рамках «Форуму кар’єри», що проходить у Львівському національному університеті імені Івана Франка впродовж 21-23 квітня 2015 року, експерти провели тренінги для студентів. Організатором заходів є відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Університету.

Провідні спеціалісти підготували різнопланові зустрічі зі студентами на такі теми: «Джерела пошуку роботи», «Самопрезентація», «Як отримати бажану роботу та не втратити її», «Правильне написання резюме» та «Успішна співбесіда».

Про важливі аспекти пошуку роботи своєї мрії розповіла студентам тренер-консультант Львівського міського центру зайнятості Маргарита Євтухова: «Після закінчення Університету, перед кожним із вас постане питання: де знайти хорошу високооплачувану роботу за спеціальністю? Щоб майбутнє місце праці відповідало вашим запитам, до пошуку роботи потрібно підходити серйозно. По-перше, визначте всі сфери зайнятості, що відповідають вашій спеціальності; по-друге, дізнайтеся якомога більше про потенційне місце праці та зверніть увагу на умови роботи, рівень зарплати, посадові обов’язки. Якщо ж вас запросили на співбесіду, то не забувайте про дрес-код, адже він повинен відповідати стилю професії та атмосфері потенційного місця праці. Під час співбесіди з майбутнім роботодавцем будьте тактовними, але в міру стриманими, не забувайте про культуру спілкування й «ефект першого враження».

Із правилами «Успішної співбесіди» та «Правильного написання резюме» ознайомила учасників тренінгу рекрутер Львівської Консалтингової Групи Оксана Абраменко. Так, студенти дізнались, які елементи резюме є обов’язковими й позитивно впливають на рішення потенційного роботодавця. Тренер також зробила акцент на важливості написання супутнього листа і тій інформації, яку він повинен обов’язково. «Якщо ви вірите у власні сили, свої знання та вміння, то це – перший крок до успішного результату співбесіди», – зазначила Оксана Абраменко.

Світлини: Олега Вівчарика та Уляни Барановської Більше фото