В Університеті розпочався ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «Математика» та зі спеціальності «Математика»

18 квітня 2018 року в аудиторії імені Стефана Банаха розпочався ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальної дисципліни «Математика» та зі спеціальності «Математика» для студентів класичних університетів. Зауважимо, що в ЛНУ ім. Івана Франка проведення такого рівня інтелектуальних змагань стало доброю традицією, адже уже понад 20 років Львів об’єднує найздібнішу молодь для того, аби з’ясувати хто є найкращим знавцем математики в Україні.

Учасників олімпіад привітав відповідальний секретар оргкомітету, заступник декана механіко-математичного факультету, доцент Ігор Кузь, який розповів про формат проведення змагань і побажав усім присутнім сповна проявити свої знання.

Долучився до вітань також голова журі, професор кафедри теорії функцій та теорії ймовірностей ЛНУ ім. Івана Франка Олег Скасків. За словами Олега Богдановича, зараз хороші знавці математики є затребуваними в Україні та світі, адже будь-які передові розробки й амбітні проекти потребують математичного аналізу і точних розрахунків. А відтак, Олег Скасків побажав молоді активно цікавитися математичними завданнями, сміливо розв’язувати найскладніші задачі і старанно навчатися.

Зазначимо, що цьогоріч в олімпіаді з навчальної дисципліни «Математика» беруть участь 22 студенти зі 7 університетів, а зі спеціальності «Математика» – 13 студентів з 8 вищих навчальних закладів.

Олімпіади відбуватимуться у два тури. Конкурсні завдання складаються із задач з математичного, комплексного та функціонального аналізу, алгебри і теорії чисел, теорії ймовірностей, диференціальних рівнянь і математичної фізики, дискретної математики, математичної логіки та топології.

Підведення підсумків і нагородження переможців інтелектуальних змагань відбудеться 20 квітня 2018 року.