В Університеті стартувала літня школа  «Європейське бізнес-право»

29 серпня 2016 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка розпочала роботу літня школа «Європейське бізнес-право», участь у якій беруть 15 студентів ЛНУ ім. Івана Франка, КНУ ім. Тараса Шевченка та Національного університету «Києво-Могилянська Академія».

Впродовж тижня викладачі кафедри європейського права факультету міжнародних відносин Університету, а також іноземні науковці навчатимуть студентів основ бізнес-права ЄС та розповідатимуть про особливості законодавства Європейського Союзу. Зокрема, викладачами школи будуть досвідчені німецькі правники: голова департаменту приватного права, міжнародного корпоративного та європейського бізнес-права Університету Мангайма, проф. д-р Ульріх Г. Шрьотер та Генріх Немечек, академічний асистент Університету Мангайма, молодший науковий співробітник Центру Мангайма з конкуренції та інновацій.

Літня школа «Європейське бізнес-право» відбувається відповідно до угоди про реалізацію проекту імені Жана Моне «Літні курси з права і політики ЄС» (553310-ЕРР-1-2014-1-UA-EPPJMO-MODULE).