В Університеті стартувала Міжнародна студентська наукова конференція з прикладної математики та комп’ютерних наук

26 квітня 2018 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось урочисте відкриття Міжнародної студентської наукової конференції з прикладної математики та комп’ютерних наук (СНКПМКН – 2018). Наукове зібрання передбачає доповіді молодих вчених щодо найактуальніших питань інформаційних технологій і систем, моделювання, а також інженерно-наукового розрахунку.

Учасників конференції привітав декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк, який наголосив на важливості тривалої традиції проведення молодіжних наукових форумів у Львівському університеті, а також відзначив  численні міжнародні перемоги і здобутки студентів факультету прикладної математики та інформатики.

«Професія, яку ви здобуваєте, зараз є дуже престижною і високооплачуваною на ринку праці. Тому закликаю кожного з вас розвивати свої практичні навички й активно займатися науковою роботою, адже саме наука відкриває нам широкі перспективи», – також зазначив декан факультету, звертаючись до молоді.

Надалі упродовж дня учасники конференції представляли свої наукові розвідки, які стосувалися прикладного застосування теоретичних знань у різних сферах життя. Зокрема, йшлося про алгоритм з динамічною зміною розмірності в задачах умовної оптимізації з простими обмеженнями, розробку інформаційної системи сповіщень крипновалютних сигналів, методи нелінійного аналізу у напівупорядкованих просторах у аналізі однієї електростатичної мікроелектромеханічної системи, систему автоматизації роботи медичного закладу на основі стандарту FHIR, оптимальне керування кінцевим розподілом температур в однорідній пластинці та багато іншого. Загалом програмою конференції передбачено близько 50-ти наукових доповідей молодих вчених.

Конференція триватиме до 27 квітня 2018 року.