В Університеті стартував перший модуль курсу «Міжкультурна Європа: розмаїття і діалог»

У рамках реалізаціі проекту імені Жана Моне 553310 «Літні курси з права і політики ЄС» упродовж 4-5 березня у Львівському національному університеті імені Івана Франка проходив перший модуль курсу «Міжкультурна Європа: розмаїття і діалог», який представила студентам факультету міжнародних відносин доцент Донецького державного  університету управління (м. Маріуполь) Ірина Сікорська.

Протягом двох днів учасники курсу мали можливість ознайомитись з різноманітними підходами до розуміння культури як феномену міжлюдського спілкування, з рівнями налагодження міжкультурного діалогу і складовими елементами міжкультурної комунікації, а також намагались проаналізувати ті чинники, які впливають на міжкультурний діалог і спілкування.

Під час розмови зі студентами доцент Ірина Сікорська зосередила увагу на цілях і завданнях програми імені Жана Моне як ініціативи ЄС та ініціативі залучення вищих навчальних закладів України до участі в цій програмі.

Учасники діалогу  також обговорили проблематику взаємодії і синергії освітніх проектів як необхідних елементів для розширення світогляду й окреслення перспектив співпраці академічних спільнот.

Зазначимо, що це вже другий курс, присвячений проблемам міжкультурного діалогу і комунікації на європейському континенті, який реалізовують у Львівському університеті. Другий модуль цього курсу буде зосереджений на стратегіях роботи в міжкультурному середовищі і тих викликах, які виникають під час культурного й міжкультурного  співробітництва в рамках ЄС і поза його межами, і проходитиме він у квітні 2016 року на базі факультету міжнародних відносин.

Світлини: Олександри Чури Більше фото